Golf klub Lipica Postani član Golf Klub Lipica Postani član
Golf Klub Lipica
Postani član

S članstvom v klubu imate na voljo številne ugodnosti

Razpored prihajajočih turnirjev in pegled zadnjih dosežkov

Iizkušeni profesionalni učitelji

Ranking klubskih turnirjev

Datum: 13. 04. 2024   Upoštevano obdobje: 730 dni 

lestvica         
mestoime_priimeturnirjitockebonusratingdivisorupdownupdratingdatum
1ŠLOSAR Robert26706.611113252225.1018731.03.2024
2ROŽIČ Matjaž16385.35392652216.0158931.03.2024
3LAH Ljubo31721.74802622630.6-113131.03.2024
4LORENZI Mauro26432.3852577417.00031.03.2024
5KAPIČ Suadam25563.35542512624.60-6531.03.2024
6DELLI COMPAGNI Fulvio49753.9392247234.00-8031.03.2024
7KOZLAN Oktavij22403.97151981921.10-12231.03.2024
8GODNIČ Klavdij23414.75171877223.00-23531.03.2024
9KUMAR Dejan13209.95241799613.00031.03.2024
10BRCE Rudi15250.90141766015.00031.03.2024
11PICCINI Stefano26363.4341628722.60031.03.2024
12ČUK Sandi10164.5011379212.03144631.03.2024
13FLORJANIČ Branko12161.6911355812.0-1-96231.03.2024
14HOČEVAR Borut11158.8501323812.0030931.03.2024
15ASSALINI Arrigo20214.9021309816.6-2031.03.2024
16STANIČ Borut21256.4001221021.00731.03.2024
17PEROVŠEK Anton24272.0541150224.00-28931.03.2024
18ZERIAL Mauro10129.0511083812.04165531.03.2024
19KOKOL Bernarda29295.1001017629.0-1-17431.03.2024
20KOLENC Adi6117.4041011712.00031.03.2024
21GLAVINA Ludvik Nazarij14134.150958214.0-22031.03.2024
22DOBOVŠEK Igor6112.192951612.0-2031.03.2024
23PERHAVEC Danila31284.470930630.6-26131.03.2024
24BUDIN Miloš16119.860893113.4-1-22831.03.2024
25PEROVŠEK Barbka29257.650888429.0-13431.03.2024
26KALEM MIHALIČ Stipo20163.810837019.6-1031.03.2024
27ZANELLA Laura14100.010833412.0-1031.03.2024
28PAULETICH Graziano31166.212813420.7-1031.03.2024
29MLAKAR Petra1290.900757512.0-1-52531.03.2024
30MOZETIČ Gorazd986.750722912.0250831.03.2024
31VALLE Mauro15101.420696114.6-2031.03.2024
32KOZINA Serena31207.962686830.6-15831.03.2024
33BREZEC Hilarij879.902682512.0-3031.03.2024
34VOLAJ RAKUŠČEK Simona1166.650555412.0019631.03.2024
35JESIH Grega664.620538512.0-2031.03.2024
36NOVACCO Marco864.550537912.0192531.03.2024
37MAVSAR Blaž853.550446312.07103031.03.2024
38TUL Martin1052.521446012.0-2031.03.2024
39COSSARO Albano1455.550437112.7-1031.03.2024
40BUDAL Marko1150.550421312.0-1031.03.2024
41PICIULIN Marko1658.330421213.9-6-32731.03.2024
42PICIULIN Danijel1149.950416312.0-2031.03.2024
43BENCI Saverio1344.960374712.00031.03.2024
44TURK DELLI COMPAGNI Neva49128.310373234.4-2-11231.03.2024
45GALVANI Giorgio2157.450362715.8-4-24431.03.2024
46TROBEZ Roberto940.800340012.0492531.03.2024
47SLUGA Franko638.350319612.0-2031.03.2024
48ŽMAVC Viktorija Lucija737.700314212.0582131.03.2024
49PETELIN Marko1955.460305718.1010431.03.2024
50COLANTONIO Bruno1036.670305612.0-4031.03.2024
51DI BIN Giuliano936.480304012.0-4031.03.2024
52SCHIMMENTI Vincenzo936.480304012.0-4031.03.2024
53VINCEK Igor1130.470253912.0-119631.03.2024
54FALETIČ Vojko630.200251712.00031.03.2024
55SANTOLAMAZZA Nicola828.220235212.0-4031.03.2024
56CAVALIERE Renato727.730231112.0-2031.03.2024
57STOPAR Boris1326.030216912.0240431.03.2024
58HERVOL Dejan725.100209212.0-29231.03.2024
59GLAVINA KNAFELC Tamara624.470203912.0-4-9631.03.2024
60ZOTTO Massimo823.900199212.0-3031.03.2024
61TREBŠE Matjaž723.670197312.0-3031.03.2024
62POLI Silvano1620.690149413.9-2-11631.03.2024
63PROTNER Uroš817.860148812.0140431.03.2024
64SVETINA Vitomir1420.500146414.0-216431.03.2024
65ZORMAN Franc817.250143812.0-4031.03.2024
66PRODAN Špela1316.800129213.0-3031.03.2024
67ŠKABAR Stanka117.90065812.0-2031.03.2024
68GRACAR Ivan97.25060412.0-2031.03.2024
69ŠTOLFA Aleks85.26043812.0-2031.03.2024
70KRT Karlo80.5004212.0-2031.03.2024

Novice

Zamahneš po svojih najboljših močeh, ko imaš najmanj stvari za razmišljanje.

Bobby Jones

Golf je dan, preživet v krogu napornega brezdelja.

William Wordsworth

Če gledaš igro, je zabavno. Če jo igraš, je to rekreacija. Če delaš na tem, je to golf.

Bob Hope

Postani član Golf klub Lipica

    Prosim Golf klub Lipica, da me sprejme za rednega člana.

    Seznanjen/a sem s pogoji članstva in izjavljam, da bom kot član/ica kluba spoštoval/a statut kluba in druga pravila, ki jih predpisujejo pravila R&A GC of St. Andrews ter pravila GZS. Kot domicilni/a član/ica bom vestno varoval/a igrišče in upošteval/a predpisana lokalna pravila.

    Golf klub Lipica bo moj:

    A klubB klub

    S klikom na "kljukico" se strinjam, da me Golf Klub Lipica do preklica obvešča o statusu mojega članstva, obveznostih, dogodkih in novicah za katere ocenjuje, da me kot člana kluba zanimajo, in sicer preko telefona, navadne pošte in elektronske pošte. Svojo privolitev lahko kadarkoli prekličem s pisno izjavo na info@golfclublipica.si.

    strinjam se
    This site is registered on wpml.org as a development site.