Golf klub Lipica Postani član Golf Klub Lipica Postani član
Golf Klub Lipica
Postani član

S članstvom v klubu imate na voljo številne ugodnosti

Razpored prihajajočih turnirjev in pegled zadnjih dosežkov

Iizkušeni profesionalni učitelji

Ranking klubskih turnirjev

Datum: 03.11.2022   Upoštevano obdobje: 730 dni 

mestoime_priimeturnirjitockebonusratingdivisorupdownupdratingdatum
1LAH Ljubo23539.756926.467230-0.54531.10.2022
2KAPIČ Suadam18410.85826.0441800.02931.10.2022
3ROŽIČ Matjaž17392.23625.1881700.17231.10.2022
4ŠLOSAR Robert18396.33824.71817.600.54231.10.2022
5GODNIČ Klavdij203923621.42000.02531.10.2022
6KOZLAN Oktavij16265.05917.60115.571-0.16231.10.2022
7LORENZI Mauro29336.34417.54319.41-0.18131.10.2022
8KOLENC Adi9194.81317.31712-2-1.75431.10.2022
9KUMAR Dejan20309.152516.7082010.6331.10.2022
10BRCE Rudi14233.15016.65414-10.33131.10.2022
11FLORJANIČ Branko13209.2516.4771310.76931.10.2022
12DELLI COMPAGNI Fulvio32330.53415.45921.6410.27831.10.2022
13ČUK Sandi14213.9115.3514-2-0.59631.10.2022
14HOČEVAR Borut12178.45215.038120031.10.2022
15STANIČ Borut19258.65113.666190031.10.2022
16PEROVŠEK Anton20234.75011.738200-0.37331.10.2022
17PICCINI Stefano20204.63011.47717.8300.03431.10.2022
18KOKOL Bernarda21225.75010.75210-0.07531.10.2022
19GLAVINA Ludvik Nazarij11120.3010.0251221.60431.10.2022
20PERHAVEC Danila22205.109.32322-1-0.4731.10.2022
21PEROVŠEK Barbka22193.908.81422-10.16931.10.2022
22MOZETIČ Gorazd998.0508.171120-0.0531.10.2022
23BREZEC Hilarij893.2507.7711221.12131.10.2022
24ASSALINI Arrigo1285.4507.12112103.00431.10.2022
25KOZINA Serena22153.827.08222-10.35731.10.2022
26MLAKAR Petra1497.4506.9611400.50331.10.2022
27VALLE Mauro1386.0506.6191300.36131.10.2022
28ŠTEFANČIČ Lauro864.105.34212-5-1.98331.10.2022
29ZERIAL Mauro660.215.1120031.10.2022
30ŽMAVC Viktorija Lucija960.4505.038120031.10.2022
31ZANELLA Laura145704.751250.68731.10.2022
32COLANTONIO Bruno1453.6504.47112-1-0.37931.10.2022
33DI BIN Giuliano952.6304.38612-5-1.46731.10.2022
34SLUGA Franko951.3504.27912-1031.10.2022
35KALEM MIHALIČ Stipo949.404.117120031.10.2022
36PAULETICH Graziano2051.6203.94613.0810.49331.10.2022
37DEPASE Patrizia1246.5803.88212-5-0.51331.10.2022
38ŠTEFANCIC Leonida643.8503.654120031.10.2022
39VOLAJ RAKUŠČEK Simona736.603.051210.34631.10.2022
40BUDIN Miloš635.0502.9211210.26331.10.2022
41VABIČ Lana633.6302.803120031.10.2022
42NOVACCO Marco63302.75120031.10.2022
43GLAVINA KNAFELC Tamara1032.902.74212-4031.10.2022
44GALVANI Giorgio1530.9202.57712-6-0.40431.10.2022
45SVETINA Vitomir925.5502.12912-2031.10.2022
46TURK DELLI COMPAGNI Neva3244.8302.03122.07-4-0.131.10.2022
47COSSARO Albano723.6501.971120031.10.2022
48BENCI Saverio1221.1601.76312-4-0.23431.10.2022
49SANTOLAMAZZA Nicola102001.66712-4031.10.2022
50PICIULIN Marko615.2501.271120031.10.2022
51KRT Karlo1014.8501.23812-5031.10.2022
52DRAŽNIK Rosana611.3500.946120031.10.2022
53MARN Helena1110.4100.86812-6031.10.2022
54KOCET PADJEN Božena79.900.82512-30.34631.10.2022
55GRACAR Ivan117.800.6512-6031.10.2022
56PADJEN Davor67.2500.60412-6031.10.2022

Novice

Zamahneš po svojih najboljših močeh, ko imaš najmanj stvari za razmišljanje.

Bobby Jones

Golf je dan, preživet v krogu napornega brezdelja.

William Wordsworth

Če gledaš igro, je zabavno. Če jo igraš, je to rekreacija. Če delaš na tem, je to golf.

Bob Hope

Postani član Golf klub Lipica

    Prosim Golf klub Lipica, da me sprejme za rednega člana.

    Seznanjen/a sem s pogoji članstva in izjavljam, da bom kot član/ica kluba spoštoval/a statut kluba in druga pravila, ki jih predpisujejo pravila R&A GC of St. Andrews ter pravila GZS. Kot domicilni/a član/ica bom vestno varoval/a igrišče in upošteval/a predpisana lokalna pravila.

    Golf klub Lipica bo moj:

    A klubB klub

    S klikom na "kljukico" se strinjam, da me Golf Klub Lipica do preklica obvešča o statusu mojega članstva, obveznostih, dogodkih in novicah za katere ocenjuje, da me kot člana kluba zanimajo, in sicer preko telefona, navadne pošte in elektronske pošte. Svojo privolitev lahko kadarkoli prekličem s pisno izjavo na info@golfclublipica.si.

    strinjam se
    This site is registered on wpml.org as a development site.