Golf klub Lipica Postani član Golf Klub Lipica Postani član
Golf Klub Lipica
Postani član

S članstvom v klubu imate na voljo številne ugodnosti

Razpored prihajajočih turnirjev in pegled zadnjih dosežkov

Iizkušeni profesionalni učitelji

Ranking klubskih turnirjev

Datum: 05. 11. 2023   Upoštevano obdobje: 730 dni 

mestoime_priimeturnirjitockebonusratingdivisorupdownupdratingdatum
1ŠLOSAR Robert14423.668737.63213.605.51531.10.2023
2LAH Ljubo16361.493625.52915.60-0.56631.10.2023
3KAPIČ Suadam17380.053324.92816.62-0.26331.10.2023
4ROŽIČ Matjaž6135.7924.1176-1-1.81631.10.2023
5DELLI COMPAGNI Fulvio19291.67522.12313.41-0.42931.10.2023
6KOZLAN Oktavij10180.49619.4879.571-0.7231.10.2023
7DOBOVŠEK Igor6112.19219.0326139.51631.10.2023
8GODNIČ Klavdij9167318.889900.08931.10.2023
9BRCE Rudi9153.351418.594910.93431.10.2023
10PICCINI Stefano15227.21417.4113.311.12331.10.2023
11LORENZI Mauro7103.24117.3736-7-8.40131.10.2023
12FLORJANIČ Branko789.24013.5836.570-0.93731.10.2023
13STANIČ Borut10126.2012.621030.41731.10.2023
14ASSALINI Arrigo891.71212.3797.57-1-0.71931.10.2023
15PEROVŠEK Anton12144.15412.3461220.55531.10.2023
16BUDIN Miloš978.71012.266.4273.10131.10.2023
17KOKOL Bernarda15160.6010.7071510.20531.10.2023
18KALEM MIHALIČ Stipo14126.1109.29313.670.92331.10.2023
19PAULETICH Graziano1589.9828.59610.780.46231.10.2023
20PEROVŠEK Barbka15124.3508.29154-0.5631.10.2023
21PERHAVEC Danila16127.9708.21915.60-1.02631.10.2023
22TUL Martin1052.5218.1596.56133.69931.10.2023
23VALLE Mauro857.1707.5527.5760.59131.10.2023
24VOLAJ RAKUŠČEK Simona643.9507.325691.96731.10.2023
25BUDAL Marko640.5506.7586132.54531.10.2023
26KOZINA Serena18103.5105.89117.65-0.91931.10.2023
27PICIULIN Marko940.0605.5037.2870.96431.10.2023
28PICIULIN Danijel631.905.3176111.15431.10.2023
29COSSARO Albano728.1304.5816.1480.2131.10.2023
30TURK DELLI COMPAGNI Neva1957.2704.27113.4110.42731.10.2023
31PETELIN Marko1339.8503.06513160.11231.10.2023
32VINCEK Igor1028.1202.9389.57180.59531.10.2023
33ZORMAN Franc717.2502.4647261.02631.10.2023
34GALVANI Giorgio816.0802.3966.716-1.47531.10.2023
35STOPAR Boris1221.1802.3568.99220.59131.10.2023
36POLI Silvano1120.6902.3388.85220.72831.10.2023
37PROTNER Uroš613.0102.1686251.08431.10.2023
38PRODAN Špela1015.8501.58510230.29331.10.2023
39ŠTOLFA Aleks85.2600.8776260.43931.10.2023
40SVETINA Vitomir61.300.217620-1.08331.10.2023
41ŠKABAR Stanka70.3500.05722-0.60831.10.2023

Novice

Zamahneš po svojih najboljših močeh, ko imaš najmanj stvari za razmišljanje.

Bobby Jones

Golf je dan, preživet v krogu napornega brezdelja.

William Wordsworth

Če gledaš igro, je zabavno. Če jo igraš, je to rekreacija. Če delaš na tem, je to golf.

Bob Hope

Postani član Golf klub Lipica

    Prosim Golf klub Lipica, da me sprejme za rednega člana.

    Seznanjen/a sem s pogoji članstva in izjavljam, da bom kot član/ica kluba spoštoval/a statut kluba in druga pravila, ki jih predpisujejo pravila R&A GC of St. Andrews ter pravila GZS. Kot domicilni/a član/ica bom vestno varoval/a igrišče in upošteval/a predpisana lokalna pravila.

    Golf klub Lipica bo moj:

    A klubB klub

    S klikom na "kljukico" se strinjam, da me Golf Klub Lipica do preklica obvešča o statusu mojega članstva, obveznostih, dogodkih in novicah za katere ocenjuje, da me kot člana kluba zanimajo, in sicer preko telefona, navadne pošte in elektronske pošte. Svojo privolitev lahko kadarkoli prekličem s pisno izjavo na info@golfclublipica.si.

    strinjam se
    This site is registered on wpml.org as a development site.