Golf klub Lipica Postani član Golf Klub Lipica Postani član
Golf Klub Lipica
Postani član

S članstvom v klubu imate na voljo številne ugodnosti

Razpored prihajajočih turnirjev in pegled zadnjih dosežkov

Iizkušeni profesionalni učitelji

Ranking klubskih turnirjev

Datum: 17.09.2022   Upoštevano obdobje: 730 dni 

mestoime_priimeturnirjitockebonusratingdivisorupdownupdratingdatum
1LAH Ljubo20476.556627.1282010.8815.09.2022
2KAPIČ Suadam16368.555626.53416-1-1.54115.09.2022
3ROŽIČ Matjaž16366.253425.0161600.00715.09.2022
4ŠLOSAR Robert16341.43023.85415.611.17315.09.2022
5KOLENC Adi12256.61922.96712-1-0.74515.09.2022
6GODNIČ Klavdij17331.33121.312170-1.34715.09.2022
7LORENZI Mauro32394.99617.98222.300.27715.09.2022
8KOZLAN Oktavij13211.85917.5712.600.80415.09.2022
9BRCE Rudi12198.25016.521120-0.215.09.2022
10ČUK Sandi14218.8515.986140-0.72715.09.2022
11FLORJANIČ Branko12184.5415.708120-0.215.09.2022
12HOČEVAR Borut12177.75214.979120-0.40915.09.2022
13DELLI COMPAGNI Fulvio32318.68514.733220-0.42715.09.2022
14KUMAR Dejan17245.95114.5261710.74115.09.2022
15STANIČ Borut18247.2113.78918-1-0.41115.09.2022
16PEROVŠEK Anton17204.05012.0031710.37415.09.2022
17PICCINI Stefano17174.63011.44415.3-1-0.49115.09.2022
18KOKOL Bernarda19203.1010.689190-0.19315.09.2022
19PERHAVEC Danila19181.909.574190-0.45515.09.2022
20MOZETIČ Gorazd10110.6509.2211220.73815.09.2022
21PEROVŠEK Barbka18159.0508.836180-0.27215.09.2022
22ŠTEFANČIČ Lauro11103.6508.63812-2-0.9515.09.2022
23BREZEC Hilarij891.807.651240.73715.09.2022
24GLAVINA Ludvik Nazarij890.8507.57112-1-0.09615.09.2022
25KOZINA Serena19128.0506.739193-0.06115.09.2022
26MLAKAR Petra1177.506.45812-1-0.91715.09.2022
27VALLE Mauro1275.106.258123-0.27115.09.2022
28DI BIN Giuliano1170.2305.85312-2-1.06215.09.2022
29SPINELLI BARRILE Stianislao869.2305.76912-5-1.86115.09.2022
30ŽMAVC Viktorija Lucija960.4505.0381230.43815.09.2022
31COLANTONIO Bruno1865.2504.81913.50-0.2415.09.2022
32DEPASE Patrizia1764.7304.67413.90-0.28715.09.2022
33SLUGA Franko951.3504.2791220.64615.09.2022
34ASSALINI Arrigo849.404.1171230.64615.09.2022
35KALEM MIHALIČ Stipo949.404.11712-6-2.43715.09.2022
36ZANELLA Laura1248.7504.06312-20.33415.09.2022
37CAVALIERE Renato836.7503.063122015.09.2022
38GALVANI Giorgio1635.7702.981120-0.36615.09.2022
39PAULETICH Graziano2036.9202.84131-0.12615.09.2022
40GLAVINA KNAFELC Tamara1032.902.742121-0.18715.09.2022
41VOLAJ RAKUŠČEK Simona632.4502.70412-5-0.81315.09.2022
42BUDIN Miloš927.9502.329121015.09.2022
43TURK DELLI COMPAGNI Neva3146.6802.18121.410.04115.09.2022
44BENCI Saverio1221.9601.831220.1615.09.2022
45SVETINA Vitomir721.601.81200.02115.09.2022
46SANTOLAMAZZA Nicola102001.667121015.09.2022
47KRT Karlo1015.601.3121-0.29815.09.2022
48TORELLI Giordano611.600.967122-0.50615.09.2022
49LAZZARI Giorgio1010.5200.877122-0.29815.09.2022
50MARN Helena1110.4100.868123-0.21515.09.2022
51GRACAR Ivan97.800.651240.12515.09.2022

Novice

Zamahneš po svojih najboljših močeh, ko imaš najmanj stvari za razmišljanje.

Bobby Jones

Golf je dan, preživet v krogu napornega brezdelja.

William Wordsworth

Če gledaš igro, je zabavno. Če jo igraš, je to rekreacija. Če delaš na tem, je to golf.

Bob Hope

Postani član Golf klub Lipica

    Prosim Golf klub Lipica, da me sprejme za rednega člana.

    Seznanjen/a sem s pogoji članstva in izjavljam, da bom kot član/ica kluba spoštoval/a statut kluba in druga pravila, ki jih predpisujejo pravila R&A GC of St. Andrews ter pravila GZS. Kot domicilni/a član/ica bom vestno varoval/a igrišče in upošteval/a predpisana lokalna pravila.

    Golf klub Lipica bo moj:

    A klubB klub

    S klikom na "kljukico" se strinjam, da me Golf Klub Lipica do preklica obvešča o statusu mojega članstva, obveznostih, dogodkih in novicah za katere ocenjuje, da me kot člana kluba zanimajo, in sicer preko telefona, navadne pošte in elektronske pošte. Svojo privolitev lahko kadarkoli prekličem s pisno izjavo na info@golfclublipica.si.

    strinjam se
    This site is registered on wpml.org as a development site.