Šola golfa

O šoli golfa

V senci stoletnih lip in hrastov, ob klubski hiši in neposredno ob igrišču, je svoje mesto dobila tudi lipiška golfska šola ”Šola golfa” ki deluje preko celega leta, saj ji to omogoča mila mediteranska klima. V njej delujejo izkušeni profesionalni učitelj Zoran Petek, član slovenske PGA, Andrej Kraljič, član slovenske PGA ter Matteo Orru’, ki je član italijanske in slovenske PGA. Na voljo so vam prostrani, različni vadbeni poligoni za izvajanje udarcev z vseh položajev, leg in travnih površin: zelenica za patanje, zelenica za vadbo kratkih udarcev s trave in peščene ovire, zelenica za vadbo kratkih udarcev s trave, poligon za vadbo dolgih udarcev z železi, ki ima pokrito udarjališče in omogoča vadbo v vseh vremenskih razmerah. Lipica je tudi eno redkih golfskih središč, ki ima kar dva poligona za vadbo dolgih udarcev. Drugo vadišče za vadbo dolgih udarcev z lesovi ali železi je najdaljše v Sloveniji, udarjanje pa je možno z dveh udarjališč z naravno travo, z obeh strani. Šola privablja slovenske golfske začetnike, izkušene golfiste in tudi veliko gostov iz tujine, predvsem iz Italije.

Učiteljica golfa

Anja Novak

Učiteljica golfa

Manca Kocman

Razpisani termini šole golfa za začetnike
junij 2022
pon tor sre čet pet sob ned
This site is registered on wpml.org as a development site.