Golf Lipica na gostovanju v Zala Springs Golf Resortu

5. – 7. september 2025 – Madžarska

Prvi septembrski vikend smo člani Golf kluba Lipica preživeli na Madžarskem, kjer smo se odpravili na tridnevni golf izlet v prestižni Zala Springs Golf Resort ob slikovitem Blatnem jezeru.

Vreme nam je bilo več kot naklonjeno – sonce nas je spremljalo večino časa, ravno prav za odlično igro in prijetne trenutke na igrišču. Sam resort nas je navdušil z vrhunsko urejenimi igrišči, izvrstno kulinariko in sproščenim vzdušjem, ki je še dodatno obogatilo celotno izkušnjo.

Čez dan smo se preizkušali na zahtevnih, a izjemno lepih igralnih površinah, zvečer pa so sledila druženja ob dobri hrani in pijači. Kot vedno se je pokazalo, da v našem klubu poleg športa cenimo tudi prijateljstvo, druženje in veselje.

Vikend v Zala Springs Golf Resortu je bil prava kombinacija športa, druženja in uživanja. Dogodek je še enkrat potrdil, kako povezan in aktiven je naš klub – in kako lepo je, ko skupaj odkrivamo nova golf doživetja.