Zaključek ženske seniorske lige 2022

V torek, 25. oktobra smo se v Lipici zbrale seniorke, da s tem srečanjem zaključimo sezono tekmovanj v letu 2022. Optimistično smo se zbrale najbolj pogumne, saj nam zjutraj in še kar pozno v dopoldne vreme res ni bilo naklonjeno in je dež neusmiljeno padal. Ob polnih mizah sladkih, slanih in tekočih dobrot, ki smo jih pripravile članice našega kluba, nam res ni bilo težko vedriti. Vendar, ker pri nas upanje res umira zadnje, smo okrog 11. ure dočakale izboljšanje vremena in se podale na igrišče z upanjem, da nam uspe odigrati vsaj 9 lukenj. Na koncu smo odigrale vseh 18 lukenj, dočakale smo sonce in lepo vreme, se imele zelo lepo in si obljubile, da taka srečanja še ponovimo. Čeprav smo se zaradi vremena odločile, da turnir ne bo veljal za HCP, so bili rezultati zelo dobri, zato čestitam vsem igralkam.

Hvala še enkrat vsem pogumnim udeleženkam in hvala vsem našim članicam, od. katerih se je vsaka posebej potrudila, da smo se izkazale kot gostiteljice. Hvala Ljubiši, ki me je prepričal glede vremenske napovedi, Stanki, ki se vedno potrudi, da teče vse kot po maslu, in vzdrževalcem, ki pripravijo igrišče, da lahko uživamo v igri.

 

Petra M.

This site is registered on wpml.org as a development site.